Ventilatsiooniseadmete hooldus

Menüü nr.2

Korrapärane hooldus – pikem eluiga ja murevaba toimimine

Kui tellid spetsialistid ventilatsiooni puhastama, siis on mõistlik teha korraga ära ka ventilatsiooniseadmete hooldus. Iga teenusepakkuja seadmete hooldust ei paku, sest puudub vajalik kompetents ja oskused. Loe, miks on seadmete hooldus samavõrd tähtis.

Õietolm, lumi ja jää

Korrapärane hooldus tagab seadmete pikema eluea ja murevaba toimimise pikema aja jooksul. Nii ka ventilatsiooni seadmete puhul. Ventilatsioonisüsteeme on mõistlik lasta kontrollida vähemalt kaks korda aastas, ajal mil süsteemi satub palju õietolmu ning seoses varieeruva temperatuuriga. Talvel satub ventilatsioonisüsteemi tihti lund ja jääd, mis seal ise ei sula. See omakorda takistab vajaliku õhuhulga liikumist süsteemis.

Kui ventilatsioonisüsteem on õigesti ehitatud, annab see eelmainitud probleemide tekkest ka varakult märku. Filtrite vahetamisega peaks tegelema mõistliku aja jooksul, see ei seiska veel otseselt süsteemi tööd. Samas tasub silmas pidada, et seadme külmakaitse oleks töökorras – külmakahjude likvideerimine on märksa kulukam tegevus. Seega soovitame seda regulaarselt kontrollida.

Võid meid usaldada

Meie meeskond on läbinud vastavad koolitused Taanis ja ettevõte omab ventilatsiooni hooldustööde sertifikaati. Väljastame teostatud hooldustööde akti, mida aktsepteerib ka päästeamet. Järgime oma töös EVS EN-15780 standardit. Mis on Euroopa Liidus paika pandud ventilatsiooni hoolduse, hügieeni ja kvaliteedi juhend.

Millal sinu elu- või töökeskkonna ventilatsiooni viimati kontrolliti? Kui soovid, et tuleksime ja vaataksime teie süsteemid üle, siis kontaktid leiad siit

Oleme saanud abiks olla üle 2000 kliendile!

Telli ventilatsiooni puhastus ja seadmete hooldus meie spetsialistidelt!

Küsi hinnapakkumist

Klientide tagasiside