Ventilatsiooniseadmete automaatika

Menüü nr.2

Ventilatsiooniseadmete automaatika kontroll ja seadistamine

Kontrollime ja seadistame nii uusi, kui juba kasutuses olevaid ventilatsiooniautomaatika süsteeme. Kui uute süsteemide seadistamine on igati loogiline ja vajalik tegevus, siis tihti vajab kontrolli ja seadistamist juba töös olev automaatikasüsteem. Enamasti ilmneb probleem siis, kui ventilatsiooniagregaat on seisma jäänud. Süsteemi kontrolleri seadistus on mingil põhjusel muutunud, mistõttu seade ei tööta üldse või siis ei tööta õigetel kellaaegadel.

Valesti või mittetöötav süsteem tähendab ruumide õhukvaliteedi langust, mis otseselt mõjutab ruumides elavate, töötavate või õppivate inimeste heaolu. Ilma vastava hariduse, kogemuse ja väljaõppeta ei ole ventilatsiooniseadmete automaatika seadistamine mõeldav. Kui juba pead kellegi kutsuma, et probleemile lahendus leida, siis kutsu meid, sest meie spetsialistid teavad mida nad teevad ning on saanud vasta erialase koolituse.

Võid meid usaldada

Meie meeskond on läbinud vastavad koolitused Taanis ja ettevõte omab ventilatsiooni hooldustööde sertifikaati. Väljastame teostatud hooldustööde akti, mida aktsepteerib ka päästeamet. Järgime oma töös EVS EN-15780 standardit. Mis on Euroopa Liidus paika pandud ventilatsiooni hoolduse, hügieeni ja kvaliteedi juhend.

Millal sinu elu- või töökeskkonna ventilatsiooni viimati kontrolliti? Kui soovid, et tuleksime ja vaataksime teie süsteemid üle, siis kontaktid leiad siit

Oleme saanud abiks olla üle 2000 kliendile!

Telli ventilatsiooni puhastus ja seadmete hooldus meie spetsialistidelt!

Küsi hinnapakkumist

Klientide tagasiside