Ventilatsiooni rikked / väljasõit

Menüü nr.2

 

Brace Yourself ventilatsiooni rikked is coming

Kui sa oled inimene kes armastab ette mõelda, siis tea, et enamasti ilmnevad ventilatsiooni probleemid suve alguses esimeste soojade ilmadega. Seda eriti büroohoonetes, kus lisaks akendest sisse lõõskavale päikesele kütab ruume ka inimmass. Tegelikult võib probleemi alge olla juba varasem, kuid järsk ilmamuutus toob selle esile. Seetõttu on mõistlik ventilatsioonisüsteeme lasta kontrollida vähemalt kaks korda aastas, enne külmade ja soojade ilmade saabumist.

Mida teha kui probleem on juba käes?

Kui sa hetkel ei vaja manitsust ja targutust teemal “ma ju ammu ütlesin”, vaid kedagi, kes tuleks ja kiiresti rikkis ventilatsiooniga seotud olukorra ära lahendaks, siis meie rikketelefoni on:

 

 

SoojusGrupp OÜ rikketelefon on +372 56 720 817

 

 

Võid meid usaldada

Meie meeskond on läbinud vastavad koolitused Taanis ja ettevõte omab ventilatsiooni hooldustööde sertifikaati. Väljastame teostatud hooldustööde akti, mida aktsepteerib ka päästeamet. Järgime oma töös EVS EN-15780 standardit. Mis on Euroopa Liidus paika pandud ventilatsiooni hoolduse, hügieeni ja kvaliteedi juhend.

Millal sinu elu- või töökeskkonna ventilatsiooni viimati kontrolliti? Kui soovid, et tuleksime ja vaataksime teie süsteemid üle, siis kontaktid leiad siit

Oleme saanud abiks olla üle 2000 kliendile!

Telli ventilatsiooni puhastus ja seadmete hooldus meie spetsialistidelt!

Küsi hinnapakkumist

Klientide tagasiside