Ventilatsioonifiltrid

Menüü nr.2

Ventilatsioonifiltrid on sinu turvamees võitluses tolmu ja bakteritega

Ventilatsiooniseadmetes asuvate õhufiltrite eesmärk on hoida siseruumide õhk ja ventilatsiooniseade puhas ja tolmuvaba.  Ventilatsioonifiltrid tuleb vahetada vastavalt vajadusele, kuid sealjuures tuleks silmas pidada ka kvaliteeti, sest kvaliteetsete filtrite kasutamine hoiab tervist ja säästab raha. Eelistada tuleks ventilatsioonifiltreid, mis vastavad seadme tehnilises passis olevatele andmetele ning omavad ka vastavaid sertifikaate.

Tihe ventilatsioonifiltrite vahetus võib ka kasulik olla.

Olgugi, et tiheda filtrite vahetuse korral on kulud suuremad, kuid siiski suhteliselt väikesed võrreldes muude kinnisvara hooldustöödega. Filtrite vahetustiheduse vajaduse määrab ka hoone asukoht ja otstarve, näiteks kesklinnas või saastatud piirkonnas asuvad hooned vajavad värske sisekliima hoidmiseks tihedamat hooldust. Õhufiltrite vahetamisel paraneb õhu kvaliteet momentaalselt ning see tagab ruumides tervisliku õhu ja seal viibivate inimeste heaolu.

Regulaarne kontroll

Ventilatsioonifiltrite täituvust ja ventilatsioonisüsteemi puhtuse taset võiks kontrollida vähemalt 1-2 korda aastas. Korralik teenusepakkuja teostab kõik tööd eeskujulikult ja vastavalt normatiividele, kuid klient saab ka ise kontrollida seadmete parameetreid, et tuvastada võimalikud muutused.

Ventilatsioonifiltrite eesmärk on takistada saasteainete sattumist väliskeskkonnast siseruumidesse. Saasteaineteks nimetatakse õhus sisalduvaid surnud loomade ja taimede jäänuseid, tahma, baktereid, taimede õietolmu jms. Üldjuhul kutsutakse seda lihtsalt tolmuks ja ainus viis õhu puhastamiseks on kasutada selleks ettenähtud venilatsioonifiltreid. Samuti on filtreeritud ja puhas õhk oluline kõikidele ventilatsioonisüsteemi osadele, eelkõige soojusvahetitele.

Ventilatsioonifiltri valikul tuleks kindlasti lähtuda veel tolmuosakeste nakkeomadustest ja suuruse jagunemisest. Inimese tervisele on kõige kahjulikumad näiteks püsivalt õhus hõljuvad  väikesed tolmuosakesed, sest need satuvad kergelt hingamisteedesse ja võivad põhjustada mitmeid tervisehädasid.

 

Telli meilt uued ventilatsiooniseadme õhufiltrid koos vahetusega

  1.  Kottfilter (Erineva tiheduse klassiga. vt pilti)
  2. Paneelfilter (erineva tiheduseklassiga)
  3. Filtrimaterjal
  4. Ventilatsiooniseadmete filtrikoplektid
  5. Rasvafiltrid ( kaasaarvatud köögi kubule
  6. Söefiltrid
  7. HEPA filtrid

Filtrite tellimiseks võta meiega ühendust siit.

Võid meid usaldada

Meie meeskond on läbinud vastavad koolitused Taanis ja ettevõte omab ventilatsiooni hooldustööde sertifikaati. Väljastame teostatud hooldustööde akti, mida aktsepteerib ka päästeamet. Järgime oma töös EVS EN-15780 standardit. Mis on Euroopa Liidus paika pandud ventilatsiooni hoolduse, hügieeni ja kvaliteedi juhend.

Millal sinu elu- või töökeskkonna ventilatsiooni viimati kontrolliti? Kui soovid, et tuleksime ja vaataksime teie süsteemid üle, siis kontaktid leiad siit

Oleme saanud abiks olla üle 2000 kliendile!

Telli ventilatsiooni puhastus ja seadmete hooldus meie spetsialistidelt!

Küsi hinnapakkumist

Klientide tagasiside