Ventilatsiooni hooldustehnik

Töö kirjeldus

Ventilatsiooni hooldustehniku töö on liikuv, parajalt füüsiline, huvitav ja vaheldusrikas. Kahte samasugust objekti naljalt ei leia, see elukutse on liinitöö täielik vastand. Kuna rõhuv enamus objektidest on hoonetes sees, siis talvel õues külmetamise pärast muretseda ei ole vaja. Töö sisuks on ventilatsioonisüsteemide puhastus, korraline hooldus, remont, kui ka ventilatsiooniseadmete seadistamine. Tööaeg on E-R 8:00-16:30, samas on võimalus teha ületunde ja töötada nädalavahetustel. Ametisõite tuleb ette sagedasti, meie poolt on olemas tööauto. Enamus objekte asuvad Pärnu ümbruses ja Pärnumaal, seejuures on aeg ajalt võimalus töötada erinevates kohtades üle Eesti. Abi ameti õppimisel saab läbi koolituste ja töökaaslaste kõrval töötades. Kollektiiv on meil ühtehoidev ja professionaalne.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest, kellel on positiivne ellusuhtumine, tahe õppida uusi oskusi ja soov saada ventilatsiooni alal tipptegijaks. Kasuks tuleb töökogemus tehnika remondi ja hoolduse alal, tehniline haridus ja/või eelnev töökogemus ventilatsiooni valdkonnas. Samas omame ettevõttena äärmiselt võimekaid koolitusprogramme, nii et võib kandideerida kui eelnev kokkupuude ventilatsiooniga puudub, peaasi, et on olemas tahe õppida ja areneda. Edukalt kandidaadilt ootame, et oskad iseseisvalt töötada ja otsuseid vastu võtta, oled täpne ja kohusetundlik. Kindlasti peaks huvi pakkuma tehnika ning olemas peaks olema pidev soov ennast täiendada. Kandideerimisel tulevad kasuks automaatika ja elektri valdkonna tundmine. Tulevaselt töötajalt ootame tähelepanekuid ning ettepanekuid, kuidas tööd efektiivsemalt teostada.

Ettevõte pakub

Valituks osutuval kandidaadil on võimalus üles ehitada oma meeskond. Olla suureks abiks ja nõuandjaks tööriistade ja töövahendite valikul. Pakume huvitavat tööd, iseseisvust, eneseteostust ja väljakutseid tuntust koguvas ettevõttes Eesti turul. Me otsime inimesi, kellesse panustada ja kes sooviksid areneda koos ettevõttega. SoojusGrupis ei vaadata altkulmu kui tekivad küsimused. Vastuseid ja lahendusi otsime ühiselt. Pakume tähtajatut, täistööajaga ametit. Võimaldame erinevaid ametialaseid koolitusi (s.h.tootjakoolitusi) ning töökaaslaste tuge sisseelamisel ja edasises töös. Töötasu on individuaalne ning erinevate oskuste ja koolituste omandamise läbi on võimalik oma töötasu suurendada. Meie ettevõttes on tahtmise korral võimalus alati ametiredelil kõrgemale pürgida. SoojusGrupp-i töötajate arengut toetame omalt poolt täielikult. Meie teenused on kvaliteetsed ja kuuluvad oma valdkonna tippklassi. Usume pikaaegsesse koostöösse, mistõttu pakume oma töötajatele ja koostööpartneritele püsivust ja kindlustunnet.

Töötasu on vastavalt teadmistele ja oskustele vahemikus 1000€-1700€ (Bruto).

Soovid liituda meie meeskonnaga? Saada enda CV e-mailile info( ät )soojusgrupp.ee