Külmamehaanik

Töö kirjeldus

Külmamehaanik on äärmiselt vajalik inimene, sest soe pea ei tõota head. Sinu töö on tagada teiste inimeste töökeskkonna inimlikkus ja sellega seoses ka ettevõtete produktiivsus. Vägev vastutus ja eneseteostust pakkuv töö.
Külmamehaaniku töö sisuks on jahutusseadmete, kliimaseadmete, soojuspumbaseadmete hooldus, seadistus ja remont. Tuleb ette ka jahutusseadmete vigade otsimist ja tuvastamist. Kuna paljude meie klientide jahutusseadmed on seotud ventilatsiooniga, siis tulevad kasuks ka teadmised ventilatsiooni alal. Töö hulka kuulub ka klientidega suhtlus ja vajaliku dokumentatsiooni täitmine.
Tööaeg on E-R 8:00-16:30, samas on võimalus teha ületunde ja töötada nädalavahetustel. Ametisõite tuleb ette sagedasti, meie poolt on olemas tööauto. Enamus objekte asuvad Pärnu ümbruses ja Pärnumaal, seejuures on aeg ajalt võimalus töötada erinevates kohtades üle Eesti. Abi kollektiivi sisseelamisel saab läbi koolituste ja töökaaslaste kõrval töötades. Kollektiiv on meil ühtehoidev ja professionaalne.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest, kellel on positiivne ellusuhtumine, tahe õppida uusi oskusi ja soov saada jahutuse ja ventilatsiooni alal tipptegijaks. Kandideerival külmamehaanikul peab olemas olema kutsetunnistus külmamehaanik 3. tase või 4. tase. Kasuks tuleb töökogemus tehnika remondi ja hoolduse alal, tehniline haridus ja/või eelnev töökogemus ventilatsiooni valdkonnas. Edukalt kandidaadilt ootame, et oskad iseseisvalt töötada ja otsuseid vastu võtta, oled täpne ja kohusetundlik. Kindlasti peaks huvi pakkuma tehnika ning olemas peaks olema pidev soov ennast täiendada. Kandideerimisel tulevad kasuks automaatika ja elektri valdkonna tundmine. Tulevaselt töötajalt ootame tähelepanekuid ning ettepanekuid, kuidas tööd efektiivsemalt teostada.

Ettevõte pakub

Valituks osutuval kandidaadil on võimalus üles ehitada oma meeskond. Olla suureks abiks ja nõuandjaks tööriistade ja töövahendite valikul. Pakume huvitavat tööd, iseseisvust, eneseteostust ja väljakutseid tuntust koguvas ettevõttes Eesti turul. Me otsime inimesi, kellesse panustada ja kes sooviksid areneda koos ettevõttega. SoojusGrupis ei vaadata altkulmu kui tekivad küsimused. Vastuseid ja lahendusi otsime ühiselt. Pakume tähtajatult, täistööajaga ametit. Võimaldame erinevaid ametialaseid koolitusi (s.h. tootja koolitusi) ning töökaaslaste tuge sisseelamisel ja edasises töös. Töötasu on individuaalne ning erinevate oskuste ja koolituste omandamise läbi on võimalik oma töötasu suurendada. Meie ettevõttes on tahtmise korral võimalus alati ametiredelil kõrgemale pürgida. SoojusGrupp-i töötajate arengut toetame omalt poolt täielikult. Meie teenused on kvaliteetsed ja kuuluvad oma valdkonna tippklassi. Usume pikaaegsesse koostöösse, mistõttu pakume oma töötajatele ja koostööpartneritele püsivust ja kindlustunnet.

Töötasu on vastaval teadmistele ja oskustele vahemikus 1000€-2000€ (Bruto)

Soovid liituda meie meeskonnaga? Saada enda CV e-mailile info(ät)soojusgrupp.ee