Soojussõlmede hooldus (küttesõlmede hooldus)

Miks on küttesõlmede hooldus oluline?

Küttesüsteem peab meie kliimas töötama kuus kuni kaheksa kuud aastas. Kuigi kaugkütteseadmed on suhteliselt hooldusvabad, tuleks seadmete seisukorda regulaarselt kontrollida. Soovitame soojussõlmesid kontrollida kütteperioodil vähemalt nädalas korra ja hooldust teostada vahemalt kaks korda aastas.

Mida soojussõlmede hooldus hõlmab?

Kontrollime soojussõlme toimimist visuaalselt ja testime võimalikku energiasäästu potentsiaali. Kui süsteem on diagnoositud, viime läbi puhastustööd, seadmete ja juhtnuppude reguleerimise ning vajalikud väiksemad tööd nagu näiteks vee lisamine, temperatuuride õigsuse kontrolli ja mudafiltrite puhastuse.

Kas soojussõlmede hooldust saab ka ise teha?

Soojussõlm on maja kõige tehnilisem ruum, mille osade kontrollimine, testimine ja hooldus on mõistlik usaldada spetsialistile. Küttesüsteemi professionaalne hooldus hõlmab terviklikke käitus-, toimimis- ja seireteenuseid. Lõppkokkuvõttes on teenuse sisseost mitte ainult mugavam, vaid sageli ka odavam, kuna spetsialist aitab küttekuludelt kokku hoida ning vältida ootamatuid ja erakorralisi avarii- või hooldusteenuste arveid.

Küsi pakkumist soojussõlme hooldusele või muule meie teenusele!