Soojusvaheti keemiline pesu

Menüü nr.2

Soojusvahetite keemilise pesu olulisus:

Kuna trassi vesi on kare, siis sooja vee kütmisel tekib paratamatult katlakivi. Sama efekti näeme ka veekeedukannus. Parim võimalus seadme eluiga pikendada on teha sellele tähtaegset hooldust. Näiteks katla või soojasõlme puhul, selleks et tagada maksimaalne soojusülekanne , eriti just halva veekvaliteedi puhul, on vajalik soojaveepoolse soojusvaheti regulaarne keemiline läbipesu. Uuringute kohaselt mõjutab 1mm paksune katlakivikiht energiatarvet vee kuumutamisel 10%, 1 cm paksune kiht, aga juba 50%. Pikaajaliselt hooldamata soojusvaheti seintele ladestub katlakivi, mis omakorda kahjustab soojusvaheti sees olevate plaatide seinu. Hooldamata soojusvahetite puhul suureneb soojusvaheti purunemise oht.

Soojusvaheti pesu

Soojusvahetite keemiline pesu tagab:

1. Parema soojusenergia eraldatuse – katlakivikiht torudes takistab soojuse eraldumist
2. Madalamad kütte arved – 1mm katlakivikiht tõstab energiatarvet vee soojendamisel 10%
3. Soojusvaheti pikema eluea – hooldamata soojusvahetites võivad tekkida ummistused ja torud
ootamatult kütteperioodil puruneda

Soojusvaheti keemiline läbipesu teostame:

Kasutame soojusvaheti pesuks spetsiaalset pesurit ning välja õppinud meeskonda. Pesurile lisatakse keemilisi vahendeid, mis ei kahjusta torusi, ega ei ole mingit moodi inimestele ohtlikud. Pärast keemilist pesu kasutame neutraliseerijat, mis neutraliseerib kõik keemilised ühendid ja tagab ohutuse.

Meie jaoks on oluline pakkuda kliendile kogu teenust, seega koos soojusvaheti pesuga kontrollime üle kogu süsteemi, kuhu kuulub: automaatika, andurite, näidikute, rõhkude ja paisupaakide kontroll. Lisaks
puhastame mudafiltrid ja kontrollime üle kõik kuulkraanid.

Oleme saanud abiks olla üle 2000 kliendile!

Telli ventilatsiooni puhastus ja seadmete hooldus meie spetsialistidelt!

Küsi hinnapakkumist

Klientide tagasiside