Robotiga ventilatsiooni puhastamine

Menüü nr.2

Tehisintellekt, laserid ja robotid – tehnoloogia võtab üle?

Robotiga ventilatsiooni puhastamine on mujal maailmas levinud, kuid Eestis oleme esimesed kes sellist tehnoloogiat kasutavad. Mitte, et me ise ei viitsiks ja ostsime sellepärast masinad enda eest tööd tegema. Vastupidi, saime pärast esimesi tegevusaastaid aru, et täisteenuse pakkumiseks ja PÄRISELT ventilatsiooni puhastamiseks on vaja puhastada kogu süsteem, sealhulgas kohad kuhu harilik süsteem ei pääse. Enne Danduct Clean MultiPurposeRobotit ei saanud me väga suuri ventilatsioone (suuremaid kui 80cm diameetriga) puhastada. Klassikaliselt need jäetaksegi puhastamata, sest ega klient ju ei lähe pärast kontrollima.

Danduct Clean MultiPurpose

See on omasuguste seas kõige arenenum ja paindlikum puhastusrobot. Selle modulaarne konstruktsioon ja disain võimaldab teha puhastustöid nii kandilistes, kui ka ümarates ventilatsioonikanalites. Tänu robotile suudame puhastada ventilatsioonitorusid alates 150 mm kuni 1200 mm välja. Tänu uuenduslikule automaatsele tõstehargile on võimalik säästa väärtuslikku aega. Enamikes hoonetes muutuvad õhukanalite suurused sageli, mis tõttu vajab seade pidevat reguleerimist. Tänu kaugjuhtimisele on võimalik muuta roboti seadistusi tööprotsessi ajal. Nii suudame garanteerida maksimaalse puhastustööde kvaliteedi lühema ajaga.

Puhastus robot kandiliste torude puhastamiseks

Aeg on raha

aeg = raha – Seda valemit me teame ju kõik. Robotiga ventlatsiooni puhastamine võtab vähem aega. Kui meil läheb tööde teostamiseks vähem aega, siis esitame kliendile ka väiksema arve. Päris äge eks? Oleme tänaseks veendunud, et tipptasemel tehnoloogia kasutusele võtmine oli õige otsus ja tehtud investeeringud põhjendatud. Saame pakkuda klientidele kvaliteetsemat täisteenust, pääseme ligi ka kõige keerukamatele süsteemi osadele ning kokkuvõttes on see kliendile soodsam kui alternatiivid.

Võid meid usaldada

Meie meeskond on läbinud vastavad koolitused Taanis ja ettevõte omab ventilatsiooni hooldustööde sertifikaati. Väljastame teostatud hooldustööde akti, mida aktsepteerib ka päästeamet. Järgime oma töös EVS EN-15780 standardit. Mis on Euroopa Liidus paika pandud ventilatsiooni hoolduse, hügieeni ja kvaliteedi juhend.

Seda millised tehnikad ja seadmed sobivad kõige paremini sinu elu.- või töökeskkonna õhukvaliteedi parandamiseks saad teada kui meie spetsilistid endale külla kutsud. Kontaktid leiad siit.

Oleme saanud abiks olla üle 2000 kliendile!

Telli ventilatsiooni puhastus ja seadmete hooldus meie spetsialistidelt!

Küsi hinnapakkumist

Klientide tagasiside