Tagasi blogi vaatesse

Tehisintellekt, laserid ja robotid – tehnoloogia võtab üle

Robotiga ventilatsiooni puhastamine on mujal maailmas levinud, kuid Eestis oleme esimesed, kes sellist tehnoloogiat kasutavad. Pärast esimesi tegevusaastaid mõistsime, et täisteenuse pakkumiseks ja PÄRISELT ventilatsiooni puhastamiseks on vaja puhastada kogu süsteem, sealhulgas kohad, kuhu harilikult ei pääse. Enne Danduct Clean MultiPurposeRobotit ei saanud me väga suuri ventilatsioone (suuremaid kui 80cm diameetriga) puhastada.

Danduct Clean MultiPurpose

See on omasuguste seas kõige arenenum ja paindlikum puhastusrobot. Selle modulaarne konstruktsioon ja disain võimaldab teha puhastustöid nii kandilistes kui ka ümarates ventilatsioonikanalites. Tänu robotile suudame puhastada ventilatsioonitorusid mõõtudega 150 mm kuni 1200 mm. Tänu uuenduslikule automaatsele tõstehargile on võimalik säästa väärtuslikku aega. Enamikes hoonetes muutuvad õhukanalite suurused sageli, mistõttu vajab seade pidevat reguleerimist. Tänu kaugjuhtimisele on võimalik muuta roboti seadistusi tööprotsessi ajal. Nii suudame garanteerida maksimaalse puhastustööde kvaliteedi lühema ajaga.

Puhastusrobot ümmarguste torude puhastamiseks
Puhastusrobot kandiliste torude puhastamiseks

Aeg on raha

aeg = raha – Seda valemit me teame ju kõik. Robotiga ventlatsiooni puhastamine võtab vähem aega. Kui meil läheb tööde teostamiseks vähem aega, siis esitame kliendile ka väiksema arve. Oleme tänaseks veendunud, et tipptasemel tehnoloogia kasutusele võtmine oli õige otsus ja tehtud investeeringud põhjendatud. Saame pakkuda klientidele kvaliteetsemat täisteenust, pääseme ligi ka kõige keerukamatele süsteemi osadele ning kokkuvõttes on see kliendile soodsam kui alternatiivid.